• Diamantový zásnubní prsten. Dvě srdce lásky.
  Skvělý návrh.
 • Nic nekřičí hlasitěji ani nepřenáší vaši lásku na svět úplně
  jako diamantový zásnubní prsten. IT říká a další.
 • Najděte svůj dokonalý
  zásnubní prsten
 • Na oslnivou svatbu
 • Tyto náušnice jistě otočí hlavu a zachytí
  z místnosti jakékoli ženy, která je nosí.
 • Design s nádechem art deco.
  Multifunkční, naše přívěsky lze nosit
  různými způsoby, což v nich umožňuje kreativitu
  kdo je nosí.
 • Tyto náramky určitě udělají prohlášení
  odvážný, ale také tichý.
 • až - 60%

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

klient sce

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Chtěl bych vám poděkovat za účinnost, kterou jste prokázali při zasílání mé objednávky na diamantový prsten, který dorazil včas. Neobdržel jsem však certifikát 

BEZPEČNÁ PLATBA

secu platba

Záruka - 30 dní

Záruka vrácení peněz v případě vrácení do 30 dnů od data převzetí zboží.

Celým účelem tohoto webu je podporovat vás při výběru, abyste dosáhli nákupu znalce. Vaše spokojenost musí být na konci tohoto procesu.

30denní záruka vám poskytuje záruku „vrácení peněz“, která se vztahuje na ty, kteří se rozhodnou pro objednávku „pay-as-you-order“. Na ty, kteří se rozhodnou platit po předložení, nemůže platit 30denní záruka, protože platba probíhá až po předchozím přijetí.

* 30denní záruka je z hlediska času prodloužena více než sedmidenní právo na odstoupení od smlouvy stanovené v článku L. 120-20 spotřebitelského zákoníku, který platí podle zákona, aby vám poskytl čas na přemýšlení a čas přípravy na návrat.

Postup a pravidla, která je třeba dodržovat:

1. Před vrácením písemné oznámení na Diamant-Anvers.com e-mailem nebo faxem.

2. Vraťte se na Diamant-Anvers.com nejpozději do 30 kalendářních dnů po datu přijetí.

3. Jste odpovědní za náklady na pojištění dopravy a vrácení. Doporučujeme zaslat doporučeným nebo deklarovaným příspěvkem La Poste:
- doporučená zásilka s potvrzením o převzetí pojistitelná až do výše 450 EUR (úroveň R3 bude uvedena při odeslání balíčku);
- Zásilková zásilka s deklarovanou hodnotou od 450 do 5000 XNUMX EUR.
Deklarovaná hodnota je bezpečný zasílací systém s uvedením výše deklarované hodnoty (= výše náhrady škody společností La Poste v případě ztráty) vyžadující specifické balení, které obdrželo schválení VD N ° 601 / DAD (plastová obálka), které můžete získat na vyžádání u Diamant-Anvers.com nebo u jiného místního profesionála.

4. U certifikovaných diamantů musí být pečeť ponechána neporušená (= uzavřená). Pokud byla pečeť otevřena, bude vrácení peněz provedeno po kontrole shody se zaslanou kvalitou a v případě pochybností pouze po opětovné certifikaci a po odečtení poplatku za opětovnou certifikaci. U nezapečetěných diamantů bude vrácení peněz provedeno po kontrole souladu se zaslanou kvalitou.

5. V případě vrácení zboží z důvodu nesouladu nebo oprávněné nespokojenosti bude vrácení peněz 100%.
V případě vrácení zboží z jiných důvodů, než je nesoulad, například proto, že jste si to rozmysleli, je to vaše právo, náklady na dopravu budou odečteny od vrácení peněz