• Diamantový zásnubní prsten. Dvě srdce lásky.
  Skvělý návrh.
 • Nic nekřičí hlasitěji ani nepřenáší vaši lásku na svět úplně
  jako diamantový zásnubní prsten. IT říká a další.
 • Najděte svůj dokonalý
  zásnubní prsten
 • Na oslnivou svatbu
 • Tyto náušnice jistě otočí hlavu a zachytí
  z místnosti jakékoli ženy, která je nosí.
 • Design s nádechem art deco.
  Multifunkční, naše přívěsky lze nosit
  různými způsoby, což v nich umožňuje kreativitu
  kdo je nosí.
 • Tyto náramky určitě udělají prohlášení
  odvážný, ale také tichý.
 • až - 60%

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

klient sce

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Chtěl bych vám poděkovat za účinnost, kterou jste prokázali při zasílání mé objednávky na diamantový prsten, který dorazil včas. Neobdržel jsem však certifikát 

BEZPEČNÁ PLATBA

secu platba

Jak si vybrat diamant?

„4 C“ (Cut / Color / Clarity / Carat): 4 charakteristiky diamantů

Quatre kritéria umožňují studovat, popsat a poté určit hodnotu diamantu: velikost kamene, jeho barvu, jeho hmotnost a čistotu. Pokud jedno z těchto čtyř kritérií není známo, nelze hodnotu tohoto diamantu přesně určit: jsou neoddělitelné. Řez diamantu je aspekt nejvíce ovlivněný lidskou prací, i když výběr řezu závisí na počátečním tvaru surového kamene. Další tři vlastnosti přímo závisí na tom, jak to příroda „formovala“.

Velikost (střih) Barva Čistota (jasnost) Hmotnost (karát)
Velikost diamantu souvisí s jeho proporcemi a nikoli s tvarem, který mu byl dán. Kvalita řezu bude záviset na schopnosti diamantu odrážet světlo. Diamanty jsou obvykle tvořeny 58 fazetami, uspořádanými v matematicky určeném poměru, aby se maximalizovalo množství odraženého světla. Nejoblíbenější diamanty jsou diamanty bez barvy (D). Od písmene D po písmeno Z existuje celá řada odstínů, od světle žluté po hnědou nebo šedou. Barva diamantu souvisí s přítomností prvků, jako je například dusík. Čistota V diamantu jsou obvykle přítomny inkluze a nepravidelnosti, stejně jako vnější nedostatky. K určení čistoty diamantu odborník zkoumá kámen pod mikroskopem zespodu, poblíž zdroje světla. Hmotnost diamantu je vyjádřena v karátech, slovo pocházející z rohovníku, jehož semena při konstantní hmotnosti byla původně použita (jeden karát = 0.2 gramu). Díky značné velikosti je diamant vzácností.