• Diamantový zásnubní prsten. Dvě srdce lásky.
  Skvělý návrh.
 • Nic nekřičí hlasitěji ani nepřenáší vaši lásku na svět úplně
  jako diamantový zásnubní prsten. IT říká a další.
 • Najděte svůj dokonalý
  zásnubní prsten
 • Na oslnivou svatbu
 • Tyto náušnice jistě otočí hlavu a zachytí
  z místnosti jakékoli ženy, která je nosí.
 • Design s nádechem art deco.
  Multifunkční, naše přívěsky lze nosit
  různými způsoby, což v nich umožňuje kreativitu
  kdo je nosí.
 • Tyto náramky určitě udělají prohlášení
  odvážný, ale také tichý.
 • až - 60%

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

klient sce

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Chtěl bych vám poděkovat za účinnost, kterou jste prokázali při zasílání mé objednávky na diamantový prsten, který dorazil včas. Neobdržel jsem však certifikát 

BEZPEČNÁ PLATBA

secu platba

 

Proč nakupovat od společnosti Diamant-Anvers

Společnost DIAMANT-ANVERS je hrdá na to, že vám může našim zákazníkům nabídnout záruku konkurenceschopných cen za nákup šperků online. Jelikož máme vlastní továrnu a kvalifikovanou pracovní sílu s více než 3 dekádami zkušeností v oblasti diamantů a šperků obecně, můžeme nabídnout nejlepší ceny.
Zlato a diamanty však podléhají velkým výkyvům - cena šperků se může mírně lišit.
Pokud najdete levnější klenotnický výrobek jinde, uděláme vše, co je v našich silách, abychom se pokusili srovnat tuto cenu s podobným výrobkem. Stačí nám poslat e-mail s odkazem na diamantový šperk na kontakt@DIAMANT-ANVERS.com.

Slevové ceny a další propagační nabídky na diamantové šperky vám budou vyhrazeny po celý rok. Cílem DIAMANT-ANVERS je demokratizovat tento luxusní nákup tím, že nákup diamantových šperků zpřístupní všem rozpočtům a při všech příležitostech (vyznání lásky, výročí, zasnoubení, manželství, rodinné šperky atd.).

Podívejte se na celý profil skupiny Directglobe, abyste věděli, že máme všechny prostředky, abychom vám zaručili nejlepší cenu diamantových šperků v Evropě bez konkurence a zároveň nabízeli kvalitu a cenu. Můžete se na skupinu spolehnout, stejně jako velké značky Place Vendôme, které nakupují přímo od skupiny.

Zobrazit celý profil skupiny Directglobe